SultanPapaganlari.Com ' a Reklam Verin Karlı Çıkın..


SultanPapaganlari.Com - Destek Forumlarına Nasıl ve Neden Reklam Vermeliyim?
İnternetin gücünü hafife almayın, küçümsemeyin. Çünkü internet sSayesinde Büyük Kitlelere Ulaşma olanağına sahipsiniz. Üstelik diğer Medya Ortamlarına Göre Sultanpapaganlari.Com Forumlarında Daha düşük Ücretlerle Reklam Verme şansına sahipsiniz.


Hayal edin; Günlük Binlerce Kullanıcının Ziyaret Ettiği Bir Siteye Reklam Verdiniz. O Siteyi ziyaret eden herkes sizin reklamınızı görecek, firmanız/Siteniz ve Ürünleriniz Hakkında bilgi, fikir ve güvene sahip olacaktır.
Biraz daha İşi büyütürsek, Bir gün içerisinde binlerce sitenin bulunduğu bir reklam ağına reklam verdiniz. Ve o sitelerin Sadece Bir Tanesine bile Günde Yüzlerce hatta binlerce kullanıcı ziyaret etmekte. Ve siz, o reklam sitesine kayıtlı bütün Sitelerde yayınlanmaktasınız. Böylelikle internet aracılığı İle Hesabı yapılamayacak kitlelere ulaşıyorsunuz. Üstelik büyük kaynaklar ayırarak değil Aylık veya Yıllık küçük Ücretler Ödeyerek. Böylelikle firmanızı/sitenizi daha kolay tanıtabiliyor, Teknoloji ile Bütünleştiriyorsunuz. :onay:

. . . . . . . . . Şu anki Site Bilgileri ( 15.06.214 , 14:00 ) . . . . . . . .


Sizde internette büyük kitlelere ulaşmak istiyorsanız, Yapmanız Gereken Tek Şey SultanPapaganlari.Com'un reklam hizmetlerinden Yararlanmaktır.

[n] SultanPapaganlari.Com Site İstatistik Durumu:
[n] Bu Konuda Mütevazi Olamayacağım Kendi Alanında Bir Numara
[n] Sitemiz, Günlük 1000 ila 1500 Arası Organik Tekil Hite sahiptir.
Belirli Aralıklar ile Bu eğerler: Anlık 1500 ila 2000 Arası Değişmektedir.
[n] Sitemiz Günlük 20k (20 Bin) Küsür [u]Organik Çoğul Hite Sahiptir. Bu değer Zaman Zaman 35k İla 45 Binlere Ulaşmaktadır. :gozkirp:


[n] SultanPapaganlari.Com Reklam Şartları:

[n] Free, (Ücretsiz) Domainler,Siyasi Siteler, Aşırı w@rez içerik Barındıran, hack ve porno Grafik Benzer içerik barındıran Sitelerin Reklamı Kabul Edilmemektedir.

[n] 1 Aylık Reklam Ücreti 15 TL.Dir

[n] Eğer 3 aylık Reklam Vermek İsterseniz 10 TL. İndirim Mevcuttur. Yani 3 aylık reklamınız 35 TL. karşılığında Yayınlanacaktır.

[n] Yukarıdaki Ücretlendirme Forumumuz İle Alakalı Olmayan Bağdaşmayan Sİteler İçin Geçerlidir.Pet ALışveriş Siteleri Veya Sitemiz İle Benzer Siteler İçin Farklı Ücretlendirme Olacaktır..

[n] Reklamlarınız Forumun Anasayfasında Görünecektir.

[n] Detaylı Reklam Şartları İçin İletişim Kurunuz. :super:


[n] SultanPapaganlari.Com Reklam Ücreti: İletişim kurunuz.


[n] SultanPapaganlari.Com Reklam Alanı Boyut ve Format Bilgisi:
• 125x125px Ebatlarında Png Formatında.


[n] SultanPapaganlari.Com 'a Nasıl Reklam Verilir?
[n] Reklam vermek için öncelikle, 1 adet 125x125 Boyutlarında Bannerınız Olmalı, Eğer Yoksa Bunu biz 5 TL. Karşılığında Size Yapabiliriz.
[n] Reklam vermek için direkt Bana PM (Özel mesaj) Yolu ile Ulaşabilir, Bannerınızı Gönderebilir, yoksa Bize Veya Tanıdığınız kişilere Yaptırabilir, Ödeme İçin Ödeme Koşullarında Öngörülen Hesaplardan birini Seçip Ödemeyi Gerçekleştirdikten Sonra Reklamınızın Yayınlanmasını Sağlayabilirsiniz. :okeyto:


[n] İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/#!/serhat.beyaz.75
serhat_1004@hotmail.com
Site içi Pm: http://www.sultanpapaganlari.com/private.php?action=send&uid=1

[n] Reklam Alanlarını Görmek için:


http://sultanpapaganlari.com/index.php

Unutmayın; Reklamsız İş Yapmak Karanlıkta Göz Kırpmaya Benzer, Siz Ne Yaptığınızı Bilirsiniz Ancak Başkaları Sizin Ne Yaptığınızı Göremez.. :super: :iyi: